10 drita LED me topa dhe yje

10 drita LED me topa dhe yje

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shtoni ngjyrë dhe të gjallëri në dekorimet e shtëpive tuaja, me një përzierje topash të vegjël LED mat dhe me shkëlqim
  • Përmasat: 120 cm 


PRODUKTE QË KENI PARË