Balsam për flokët

Balsam për flokët

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -15 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Balsami formohet nga një kombinim i vajit të farës së koriandrit me veti forcuese, vajit të sojës dhe kokosit, në një formulë trajtimi që tonifikon dhe rigjallëron fibrat e brishta. Perfekt për flokë të thatë dhe të dëmtuar, i rigjeneron dhe ju jep shkëlqim atyre. 

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË