Çakmak për kuzhinë

Çakmak për kuzhinë

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -5 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Çakmak i përshtatshëm për t'u përdorur në kuzhinë, me bisht të gjatë që mund ta mbani lehtësisht pa u djegur. Punon me gaz dhe mund ta rimbushni. 

  • Përmasat: 4.5x18.5x1 cm.

PRODUKTE QË KENI PARË