Eksfoliues trupi

Eksfoliues trupi

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -4 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Eksfoliues trupi i përshtatshëm për zonën e bikinit dhe mund ta përdorni para depilimit. Eksfoliuesi pastron butësisht qelizat e vjetra të lëkurës dhe pastron papastërtitë nga sipërfaqja e lëkurës, të cilat mund të çojnë në shfaqjen e qimeve nën lëkurë. I testuar nga dermatologë dhe gjinekologë, i balancuar me pH, nuk përmban parabene, ngjyra dhe aroma. 

  • Sasia: 177ml

PRODUKTE QË KENI PARË