Etiketa për dhurata

Etiketa për dhurata

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Etiketa për dhurata mbi të cilët mund të shkruani një urim të shkurtër ose për kë është dhurata dhe më pas e vendosni te dhurata. 

  • Përmasat: 4.5x7.5 cm

PRODUKTE QË KENI PARË