Fasho për të ndihmuar frymëmarrjen

Fasho për të ndihmuar frymëmarrjen

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Fasho të hundës, për të lejuar frymëmarrje. Fashot rrisin sistemin e frymëmarrjes dhe ndihmon në reduktimin e gërhitjes.

  • Sasia: 7 copë

PRODUKTE QË KENI PARË