Fill dentar

Fill dentar

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -1 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Fill dentar që forcon dhëmbët dhe parandalon prishjen. Filli largon mbetjet nga dhëmbët tuaj, duke reduktuar grumbullimin e baktereve dhe duke përmirësuar higjienën orale. Efikas dhe i lehtë për t'u përdorur, me një strukturë të butë dhe rezistencë të lartë në tërheqje për të siguruar një pastrim të plotë.

  • Gjatësia: 50 metër

PRODUKTE QË KENI PARË