Forma për ëmbëlsira

Forma për ëmbëlsira

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
80 Lekë
Regular price
Sale price
80 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Sasia: 4 copë
  • Bërë me material cilësor premium që siguron jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri

PRODUKTE QË KENI PARË