Furçë dhëmbësh

Furçë dhëmbësh

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -2 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Furçë dhëmbësh bambu me qime të karbonit të aktivizuar, për dhëmbë të pastër dhe sa më të shëndetshëm.

  • Sasia: 3 copë

PRODUKTE QË KENI PARË