Furçë interdentale, 50 copë

Furçë interdentale, 50 copë

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -6 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Fill dentar 2-në-1 për kujdesin oral
  • Pastron midis dhëmbëve dhe nën vijën e mishrave të dhëmbëve
  • Fije e dyfishtë
  • Freskon frymëmarrjen
  • Përbërja vegane
  • Sasia:50 copë në paketim

    PRODUKTE QË KENI PARË