Furçë për sytë

Furçë për sytë

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -5 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me dy furça për aplikimin e tonit të syve. Ndihmon të përhapni lehtësisht tonin e syve, si dhe mund ta përdorni për penelin. 

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË