Hinkë e palosshme

Hinkë e palosshme

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Hinkë në material silikoni e përshtatshme për shishe dhe kavanoza. 

  • Nuk përmban substanca të dëmshme pa BPA
  • Materiali: silikon dhe plastikë
  • I sigurt për kontakt me ushqimin
  • Mund të paloset lehtësisht
  • Lahet në lavastovilje

PRODUKTE QË KENI PARË