Kafshë ngjitëse për dritare

Kafshë ngjitëse për dritare

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -1 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kafshë të ndryshme në material gome të cilat ngjiten lehtësisht në dritare. Kafshët kanë topa ngjitës në duar dhe këmbë që i lejojnë të “zbresin poshtë”. 

  • Materiali: Gomë e butë
  • Përmasat: 7 cm 

PRODUKTE QË KENI PARË