Krehër për flokët

Krehër për flokët

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky krehër është projektuar për të krehur shpejt dhe me efikasitet të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve. Dhëmbët e tij të trashë ndihmojnë në reduktimin e majave dyshe.

PRODUKTE QË KENI PARË