Krem dushi

Krem dushi

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • I testuar dermatologjikisht
  • Do t'ju japë një ndjenjë të shkëlqyer pastërtie dhe freskie
  • Me aromë kokosi
  • Sasia: 200 ml

PRODUKTE QË KENI PARË