Letra të lagura

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Letra të lagura të cilat janë të përshtatshme për bebe. Nuk përmbajnë alkool dhe paraben. E le lëkurën e fëmijës të butë dhe të lëmuar.  

  • Sasia: 72 copë

PRODUKTE QË KENI PARË