Lima për thonjtë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti përfshin 4 lima, të madhësive të ndryshme. Ju jep mundësinë t'ju jepni formë thonjve tuaj, dhe ti limoni lehtësisht.

PRODUKTE QË KENI PARË