Limë për thonjtë

Limë për thonjtë

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Limë për thonjtë në formë të harkuar, e lehtë në përdorim. Mund të limoni thonjtë dhe t'ju jepni formë. E përshtatshme për përdorim shtëpiak dhe profesional.

PRODUKTE QË KENI PARË