Lojë me bretkosë që kërcen

Lojë me bretkosë që kërcen

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 5 x 6,5 x 1 cm
  • Përfshin 1 tas dhe 6 bretkosa
  • Mjafton të shtypni pjesën e pasme dhe të përpiqeni ta fusni bretkosën në tas

PRODUKTE QË KENI PARË