Maskë për fytyrën

Maskë për fytyrën

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Me një formulë hidratuese të vajit të arganit dhe luleve të freskëta, fytyra juaj pastrohet dhe lëkura e thatë rigjenerohet!

  • Formulë qetësuese
  • E pasuruar me vaj argani
  • Aromë e freskët me lule

PRODUKTE QË KENI PARË