Maskë për fytyrën

Maskë për fytyrën

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maskë për kujdesin e fytyrës e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Ofron hidratim të thellë dhe mbrojtje të lëkurës. Përmban panthenol, ekstrakt shege, ekstrakt lulesh, ekstrakt menteje, ujë me gjethe nenexhiku dhe ujë rozmarine.

  • Sasia: 23 ml 

PRODUKTE QË KENI PARË