Maskë për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maska kundër rrudhave është e përshtatshme për lëkurë normale. Ajo përmban, ndër të tjera, acid hialuronik dhe mentol që kontribuojnë në lëkurën e hidratuar. Aplikojeni maskën në fytyrën tuaj të pastruar, e mbani për 15 minuta ndërsa maska bën punën e saj. Më pas pastroni fytyrën me ujë dhe aplikoni një serum për hidratim të plotë.

PRODUKTE QË KENI PARË