Maskë për këmbët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo maskë këmbësh është një trajtim intensiv për këmbët. Formula është e testuar dermatologjikisht dhe ushqen, hidraton dhe zbut këmbët e thata dhe të lodhura. Thjesht rrëshqisni 'çorapet' dhe lëreni maskën të bëjë magjinë e saj! Formula përmban vitaminë E, gjalpë shea, ekstrakt bajamesh, vaj argani, anise dhe ekstrakt rozmarine për këmbë të mëndafshta dhe të buta. 

  • Sasia: 18 gr

PRODUKTE QË KENI PARË