Mbajtëse peshqirash

Mbajtëse peshqirash

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajtësja e peshqirave ruan në mënyrë të sigurt peshqirët dhe veshjet e tjera, duke i mbajtur ato lehtësisht. I krijuar nga materiale me cilësi të lartë dhe ju ndihmon në organizimin e tualetit. 

  • Përmasat: 440*80*30 mm

PRODUKTE QË KENI PARË