Mbështetëse për këmbët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbeshtëse për pjesën e përparme të këmbës, në material lëkure, një madhësi që i përshtatet të gjithëve. Ofron rehati dhe lehtësim për këmbët.

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË