Mbështetëse për thëmbrat

Mbështetëse për thëmbrat

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbështetëse adhesive për thëmbrat e këmbëve. E përshtatshme për çdo model këpuce dhe shumë të rehatshme. 

  • Sasia: 2 copë
  • Ngjyrat: Bezhë, e zezë

PRODUKTE QË KENI PARË