Organizues

Organizues

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Organizues i përshtatshëm për bizhuteri, aksesorë, produkte make-up dhe sende të tjera t/ vogla. 

  • Materiali: Plastik e fortë
  • Sipërfaqe kundër rrëshqitjes
  • Përmasat: 15x15 cm

PRODUKTE QË KENI PARË