Organizues
Organizues

Organizues

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only 0 item(s) left in stock!
Ngjyra: Kaf

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: Kaf

PËRSHKRIMI

Organizues në formë rrethore, i përshtatshëm për tualet, kuzhinë, dhomë gjumi. Ju ndihmon të organizoni produkte të ndryshme dhe ju kursen shumë hapësirë.

  • Materiali: Plastik
  • Me thurje
  • Kapaciteti: 1.6 L
  • Përmasat: 14x14 cm

PRODUKTE QË KENI PARË