Pelena për fëmijë

Pelena për fëmijë

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Falë shtresës ultra-absorbuese që përmban pambuk organik dhe fibra
natyrale, ajo thith shpejt lëngun dhe i siguron lëkurës së foshnjës
thatësi shtesë. Është i përshtatshëm me lëkurën e ndjeshme me sipërfaqen e
saj të brendshme që nuk përmban klor, paraben, parfum dhe ngjyrues.
Me sistemin e tij fleksibël velcro dhe mburojën penguese, ai mbështjell
fëmijën tuaj, nuk kufizon lëvizjen e tij dhe ofron përdorim të rehatshëm.
I testuar dermatologjikisht.
  • Sasia: 7 copë

PRODUKTE QË KENI PARË