Prerëse për thonjtë

Prerëse për thonjtë

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Prerëset vijnë set me 2 copë. Në material metalik dhe shumë të thjeshta në përdorim. 

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË