Qëruese patatesh

Qëruese patatesh

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Qëruese e përshtatshme për perime dhe fruta të ndryshme. Me dorezë ergonomike që ja u bën të lehtë përdorimin. 

  • Materiali: Tehe çelik dhe dorezë plastike
  • Përmasat: 15 cm 
  • Ngjyra: E bardhë, e kuqe

PRODUKTE QË KENI PARË