Qese vakumi

Qese vakumi

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Qese vakumi të përshtatshme për të mbajtur rrobat tuaja në udhëtime për të zënë sa më pak vend. Mbrojnë rrobat nga uji, papastërtitë, myku, insektet dhe aromat e këqij

  • Përmasat: 35x50 cm

PRODUKTE QË KENI PARË