Qirinj aromatik

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Qirinj aromatik të përshtatshëm për të mbajtur instektet larg. Me vajin esencial të geraniumit i cili është i njohur për vetitë terapeutike, duke përfshirë aftësinë për të larguar insektet e padëshiruara dhe për të përmirësuar humorin. 

  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË