Zbardhues rrobash

Zbardhues rrobash

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ngjyrat e rrobave mund të kalojnë gjatë larjes, duke mbuluar rrobat e tjera me një ngjyrë të padëshiruar dhe duke i zbehur ngjyrat e ndezura.Për të rregulluar ngjyrat hidhni një rregullues me ngjyra në lavatriçe dhe ajo thith çdo ngjyrë duke mos e lejuar të dëmtojë rrobat e tjera. E përshtatshme për rroba të bardha.

  • Sasia: 16 copë

PRODUKTE QË KENI PARË