Bustina multifunksionale për lavatriçe

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Bustina të përshtatshme për larjen e rrobave në lavatriçe, për rregullimin e ngjyrave, heqjen e njollave, aromatizimin e rrobave dhe kanë gjithashtu funksion anti-calcare. 

  • Sasia: 6 bustina

PRODUKTE QË KENI PARË