Sapun i lëngshëm

Sapun i lëngshëm

Gjendja: Nuk ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë
Hurry, only -2 item(s) left in stock!

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapun i lëngshëm 2 në 1 për trupin dhe duart, për butësi natyrale dhe një aromë të këndshme të livandës. Me një formulë vegane. 

  • Sasia: 500ml

PRODUKTE QË KENI PARË