Set furçash

Set furçash

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set furçash me 3 pjesë me fije me fibra artificiale të përshtatshme për lateks dhe bojëra vaji.

  • Gjerësia: 25, 33, 50 mm

PRODUKTE QË KENI PARË