Shampo për flokët

Shampo për flokët

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja për flokët i pastron dhe hidraton thellësisht, duke siguruar butësi për flokët kaçurrelë ose me onde. Falë formulës së tij ekskluzive të pasuruar me elastin, ai përcakton dhe formon kaçurrelat, duke i bërë ato të zhdërvjellta, të buta, me volum dhe me shkëlqim. I testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË