Topa pambuku

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Topat e pambukut vijnë në material pambuku 100% i butë dhe është i përsosur për heqjen e make-up, dhe pastrimin e fytyrës. Vijnë në paketim të vogël dhe mund t'i merrni kudo me vete. 

  • Sasia: 100 copë

PRODUKTE QË KENI PARË