Topa uji

Topa uji

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajini topat nën rubinet dhe shikoni se si uji thithet në top. Kur uji të jetë thithur plotësisht, argëtimi me spërkatje mund të fillojë! Hidhini topat njëri-tjetrit dhe shikoni ujin të spërkat në të gjitha drejtimet.

  • Sasia: 6 copë

PRODUKTE QË KENI PARË