Xhel dushi për meshkuj

Xhel dushi për meshkuj

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi ofron një eksperiencë të plotë pastrimi për atletët, me një formulë të butë pastrimi që largon në mënyrë efektive djersën dhe papastërtitë. I pasuruar me përbërës hidratues dhe hidratues, ky xhel dushi do t'i lërë lëkurës një ndjesi të freskët dhe të balancuar. Shishja 100 ml përshtatet në çantën tuaj të palestrës, kështu që ju mund të qëndroni të pastër dhe të freskët në çdo kohë dhe kudo.
  • Sasia: 100ml

PRODUKTE QË KENI PARË