Xhel dushi

Xhel dushi

Gjendja: Ka gjendje
Regular price
159 Lekë
Regular price
Sale price
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi për trupin me aromën e orkideve të egra. Ky xhel pastron butësisht dhe rifreskon trupin dhe mendjen tuaj duke i lënë me aromë të këndshme. Testuar dermatologjikisht.
  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË